Oferta

O firmie

Nasza firma NET-TRADE działa od 1999 roku i od tego czasu dostarcza Państwu wysokiej jakości plandeki i osprzęt do rusztowań, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, a także w ogrodnictwie, transporcie i innych dziedzinach przemysłu.

W naszym asortymencie znajdują się między innymi takie materiały jak plandeki budowlane, lekkie plandeki ochronne, plandeki ogrodzeniowe, banery reklamowe, siatka zabezpieczająca, folie osłonowe zbrojone do rusztowań, kurtyny paskowe z folii PCV. Także oferujemy akcesoria montażowe, w tym jednorazowe opaski samozaciskowe, zaczepy wielorazowe do plandek i folii, śruby młoteczkowe i nakrętki, ponadto narzędzia monterskie.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta zadowoliła każdego wymagającego klienta. Wysoka jakość towaru, a także jego natychmiastowa dostępność i niskie ceny powodują, że nasza oferta wybierana jest przez klientów na terenie całej Polski. Dysponujemy własnym transportem i współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, aby dostarczać materiały już na następny dzień roboczy.

Zapraszamy serdecznie! Zespół NET-TRADENet-Trade

94-102 Łódź
ul. Nowe Sady 4

tel.: (42) 689 96 37
mobile: 602 656 947
602 656 547

e-mail: info@net-trade.com.pl
info@net-trade.pl